Gabinet psychobiologiczny

Każdy dzień staram się przeżyć tak, jakbym specjalnie do niego wróciła,
by rozkoszować się ostatnim dniem mojego nadzwyczajnie zwyczajnego życia ...
inspirowane filmem pt.: "Czas na miłość"
Witam serdecznie

Jestem certyfikowanym konsultantem psychobiologii zdrowia oraz trenerem EFT. 
Zapraszam do gabinetu jeśli czujesz, że twoje życie nie wygląda tak jakbyś chciał/chciała, trudno Tobie opanować emocje lub cierpisz na dolegliwości fizyczne. 
Podczas konsultacji pomogę Tobie znaleźć źródło twoich dolegliwości lub dyskomfortu, następnie poprzez pracę z emocjami uwolnisz je, poprawiając przez to komfort życia. 

W pracy z klientem wykorzystuję m.in: 
 • Sesje sanomentologiczne - bezpośrednia praca z podświadomością pozwalająca dotrzeć do źródła problemu bez "grzebania", rozdrapywania ran. W łatwy, lekki sposób, bez wracania do trudnych wydarzeń, pozwala rozwiązać problemy emocjonalne i dolegliwości fizyczne.

 • EFT - techniki emocjonalnej wolności polegające na opukiwaniu punktów meridianowych w wyznaczonych miejscach na ciele. Technika ta dzięki jednoczesnej pracy na poziomie umysłu, emocji i ciała wykazuje bardzo dużą skuteczność w pracy z emocjami.
 
 • MATRIX REIMPRINTING - metoda pozwalająca przywrócić harmonię poprzez zmianę obrazu z przeszłości. Proces ten można przyrównać do "wgrania nowego oprogramowania" w miejsce starych obrazów. 

 • CELLULAR EFT - pamięć komórkowa stanowi ogromną bazę wiedzy zgromadzoną przez wieki i pokolenia. Tworzą ją informacje zapisane w genach jak też wiele innych czynników pozagenetycznych, związanych np. z dziedziczeniem emocji. Cellular TEF pozwala skutecznie oczyścić pamięć komórkową z traum, programów rodowych, przekonań i schematów postępowań. Są to najczęściej działania nieświadome, które wpływają na jakość naszego życia (np. tzw. lojalność rodowa). 

 • Pracę z genogramem - poukładanie informacji płynących z rodu pozwala często zauważyć powtarzający się schemat dziedziczenia emocji w rodzie jak też powiązania z członkami rodu z wyższych pokoleń. 

 • ACCES FACELIFT - proces na ciało (przede wszystkim na twarz i głowę), który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość, piękno Twojego ciała. Odbudowuje, ożywia i odmładza. Wygładza i rozjaśnia skórę. Odpręża i relaksuje. Odwraca oznaki starzenia. Pogłębia i przyspiesza naturalne zdolności ciała do uzdrowienia się. Zmienia się całe życie, bo kiedy zmienia się Twój wygląd, zmieniają się również Twoje punkty widzenia. Wyglądasz inaczej, zachowujesz się inaczej, myślisz inaczej, mówisz inaczej – i wtedy wszystko może się zmienić. Polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich miejsc na twarzy i dekolcie, które stymulują rozluźnienie w obrębie twarzy i wpływają na strukturę, wygląd całego ciała.
      Korzyści z regularnego otrzymywania sesji Facelift®: 
 • redukcja zmarszczek i trosk wypisanych na twarzy 
 • poprawa cery – zmniejszenie oznak starzenia się 
 • wsparcie po operacjach przegrody nosowej, problemów z zatokami oraz porażeniu nerwu twarzowego , przy chorobach tarczycy i górnych dróg oddechowych 
 • zmniejszenie osądów na temat ciała, co zwiększa lubienie go i większą radość z jego posiadania 
 • odzyskanie „twarzy” i stanie się widocznym dla innych i dla siebie 
 • relaks i poprawa jakości snu.

Zapraszam 
Katarzyna Fąka
Copyright (c) 2021, wszelkie prawa zastrzeżone.